ÖVRIGT / Diverse / Ymnighetshorn 13966053

nr 1396 6053

Ymnighetshorn

Sent 1800-tal, ns / horn. Höjd: 41 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:48:40